Makijaż Permanentny Kresek

Makijaż oka dla większości kobiet jest podstawowym elementem codziennego rytuału makijażowego. Niezawodnym sposobem na zachowanie świeżego spojrzenia przez cały dzień jest makijaż permanentny kresek.

Decydując się na makijaż permanentny kresek zapewniasz sobie pewność perfekcyjnego wyglądu i głębokiego spojrzenia przez długie miesiące. Zyskujesz dodatkowy czas na sen – zbawienny dla Twoich oczu – oraz zapominasz o ryzyku rozmazanego makijażu czy podrażnionych spojówek. Od teraz możesz mieć idealną kreskę bez wysiłku każdego dnia. To nie tylko wygoda, ale i gwarancja nienagannego wyglądu i uwodzicielskiego spojrzenia niezależnie od okoliczności – na plaży, na basenie, na siłowni, w czasie choroby oraz po wielu godzinach spędzonych w pracy, na imprezie lub w podróży.

Zależnie od potrzeby i Twoich preferencji, możesz podkreślić oko, wykonując makijaż permanentny na dolną i/lub górną linię rzęs albo zapewnić sobie efekt wyrazistej kreski, jak przy użyciu eyelinera. Efekty utrzymują się przeciętnie od 3 do 4 lat – zależnie od typu skóry.

makijaz permanetny oczu

Kreska w linii rzęs

jest odpowiednia dla kobiet lubiących delikatny makijaż. Optycznie zagęszcza rzęsy, subtelnie podkreśla naturalny kontur oka, ale pozostaje naturalna i nie rzuca się w oczy. Doskonale zastępuje lub uzupełnia codzienny makijaż oraz stanowi bazę dla bardziej wyrazistego konturowania.

Kreska górna ozdobna (eyeliner)

Kreska w linii rzęs polecana jest wówczas, gdy lubisz wyrazisty makijaż, a oprawa oczu stanowi najważniejszy jego element. Górna kreska to nie tylko ozdoba – nadaje oczom pożądany kształt, podkreśla je i modeluje, korygując drobne niedoskonałości. Kreska ozdobna sprawia, że Twoje spojrzenie zawsze jest wyraziste i stanowi najmocniejszy element codziennego make-up całej twarzy.

Kreska dolna

Jest wykonywana tuż przy linii dolnych rzęs. Dzięki niej spojrzenie staje się wyraźniejsze, a oko optycznie powiększone. Jej długość i kształt, odpowiednio dobrane do kształtu oka, pięknie je modelują, stanowiąc dopełnienie codziennego i wieczorowego makijażu oka. Nie każde oko potrzebuje rysunku na dolnej powiece, dlatego ten rodzaj makijażu permanentnego oka poprzedzony jest zawsze próbą wykonaną przeze mnie z pomocą zwykłej kredki.