Makijaż permanentny Ust

Piękne i ponętne kobiece usta niewątpliwie przykuwają uwagę otoczenia dlatego warto szczególnie o nie dbać i umiejętnie podkreślać. Makijaż permanentny ust pomaga skorygować drobne niedoskonałości oraz wyeksponować wszystkie indywidualne walory – usta wydają się pełniejsze, mają naturalny, delikatny kolor i idealny, zmysłowy kształt.

Makijaż permanentny ust pozwala zapomnieć o konturówkach i pomadkach i w każdej sytuacji czuć się komfortowo. Bez śladów Twoich ust na filiżance lub bluzce oraz bez smug szminki na zębach będziesz czuć się wolna i nieskrępowana. Usta pozostaną kształtne i zachowają naturalny, ulubiony kolor przez wiele miesięcy.

Stylizacja permanentna ust pozwala wyrównać ich asymetrię, unieść opadające kąciki oraz skorygować drobne ubytki pigmentacyjne i poprawić kontur ust. Zależnie od potrzeby umożliwia powiększenie lub zmniejszenie dolnej lub górnej wargi w taki sposób, by nadać im prawidłowe proporcje i idealny kształt, pasujący do rysów twarzy.

W zależności od potrzeby proponuję jedną z dwóch metod trwałego konturowania ust.

makijaz permanetny ust

Kontur z cieniowaniem (ombre)

To zabieg polegający na wyrysowaniu właściwego konturu wokół ust, który podkreśli naturalną linię i nada najlepszy kształt. Można użyć pigmentu w kolorze wypełnienia lub zarysować usta ciemniejszym o jeden lub dwa tony odcieniem w celu podkreślenia ich kształtu. Następnie powierzchnię ust pigmentuje się, schodząc w głąb i stopniowo ograniczając ilość pigmentu. Dzięki temu linia ust nie odznacza się zbytnio i cały efekt jest bardziej naturalny. Ten typ pigmentacji pozwala na uzyskanie świeżego i naturalnego efektu. Wyrównuje oprawę ust i podkreśla ich naturalny kolor.

Kontur z wypełnieniem

pozwala całkowicie zapomnieć o kolorowych pomadkach i konturówkach do ust. Jedynym zabiegiem jest nałożenie błyszczyka na usta pozostające niezmiennie w ulubionym, dobranym do urody i temperamentu kolorze. Wprowadzenie barwnika na całej powierzchni pozwala równomiernie wypełnić kolorem całą czerwień wargową oraz zarysować idealny kontur ust. Kształt ust po tym zabiegu jest perfekcyjny, a ich kolor jest ładnie podkreślony i trwały.