Mezoterapia kwasem HA

Mezoterapia kwasem HA, czyli iniekcja pod skórę nieusieciowanego kwasu HA jest jednym z popularniejszych zabiegów mezoterapii igłowej. Kwas HA jest naturalnym składnikiem struktur ludzkiej skóry i jego dodatkowe zasoby rewelacyjnie nawilżają skórę i wyrównują zmarszczki górnego obszaru twarzy.

Mezoterapia kwasem

Mezoterapia kwasem HA – na czym polega i jakie daje efekty?

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu preparatów jedno- lub wieloskładnikowych w tkankę skóry za pomocą specjalnego urządzenia, które umożliwia precyzyjne dozowanie preparatu w tej samej ilości na całej powierzchni poddawanej zabiegowi. Podawanie tą metodą kwasu HA ma wszechstronne działanie i jest zabiegiem długofalowo skutecznym. Przynosi szybkie efekty w postaci poprawy wyglądy skóry w przeciągu kilku dni po zabiegu, a przy tym stymuluje również skórę do wznowienia i intensyfikacji procesów odnowy w dłuższej perspektywie.

Ten rewelacyjny zabieg nawilża i odżywia skórę, dzięki dobroczynnemu działaniu kwasu HA. Kwas HA skutecznie wiąże wodę w strukturach skóry, dzięki czemu staje się ona jędrna i elastyczna, a niewielkie zmarszczki zostają natychmiastowo spłycone. Dodatkowo, podanie kwasu HA pod skórę stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Można stosować go wszędzie, łącznie z czołem i delikatną okolicą wokół oczu. Mezoterapię można powtórzyć po 2 tygodniach.

Przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie w formie maści (zabieg jest bezbolesny).

Pracuję na profesjonalnych produktach:

  • PRINCESS RICH- 18 mg/ml kwasu HA i najwyższe stężenie glicerolu na rynku (20 mg/ml)- 1ml;
  • CURAMED 1,8% lub 2,5% (1,5ml).

Cena 300-350zł (w zależności od obszaru i ilości podanego preparatu).