Peeling BioRePeelCl3

Peeling BioRePeel rewelcyjnie radzi sobie z trądzikiem, zmarszczkami lub przebarwieniami. Ten nieinwazyjny zabieg wygładza zmarszczki, redukuje zmiany i blizny trądzikowe, a także ujędrnia skórę. Można go stosować przez cały rok. 

Na jakich partiach ciała i po co stosuje się peelingi?

Zabiegi z użyciem kwasów są polecane szczególnie dla skóry dojrzałej, skłonnej do przetłuszczania lub łojotokowej czy trądzikowej. Ich zastosowanie korzystnie oddziałuje na skórę – nawilża ją i uelastycznia, rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza oznaki fotostarzenia skóry. Regularne zabiegi złuszczające pomagają niwelować zmarszczki i zdecydowanie rozprawiają się ze zmianami trądzikowymi.
Poleca się nakładać preparaty z kwasami AHA i BHA oraz inne rodzaje peelingów na następujące problematyczne obszary ciała:

-twarz,
-dekolt i szyja,
-dłonie,
-plecy,
-zmienione chorobowo miejsca na ciele.

Wbrew obiegowym opiniom , peeling nie wyklucza z życia codziennego – skóra po zabiegu złuszcza się stopniowo (czasem złuszczanie się jest minimalne- w zależności od rodzaju peelingu), w przeciągu około tygodnia. Kuracja może być przeprowadzana cały rok, jednak po zabiegu należy nakładać kremy z wysokimi filtrami.

Przebieg zabiegu i ceny

  1. Demakijaż i oczyszczenie skóry podawanej zabiegowi.
  2. Tonizacja skóry z użyciem odpowiednich preparatów.
  3. Eksfoliacja kwasami.

Cena: 300zł
Powtarzalność co 10-14 dni