Wypełnienia Kwasem Ha

Wypełnianie zmarszczek kwasem HA to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Kwas HA występuje w ludzkiej skórze – jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. Dodatkowe dawki kwasu HA wstrzykiwane podczas zabiegów wypełniających nie zaburzają więc naturalnych procesów i wywołują jedynie pozytywne efekty.

Niewłaściwa pielęgnacja i upływ czasu powodują stopniowe ubytki tego cennego składnika, co w sposób widoczny przekłada się na stopniowe wiotczenie i utratę objętości. Skórę zaczyna pokrywać delikatna sieć zmarszczek, które – zignorowane, pogłębiają się. Preparaty zawierające kwas HA skutecznie uzupełniają jego niedobory w skórze właściwej, natychmiastowo poprawiając kontur twarzy – niwelują zmarszczki  i ukrywają drobne niedoskonałości oraz nawilżają skórę od wewnątrz.

To świetny sposób na bezoperacyjne poprawienie wyglądu twarzy. Do zabiegów używany jest kwas HA usieciowany, który z łatwością wypełnia zmarszczki, powiększa usta i koryguje kształt twarzy. Jest to syntetyczny odpowiednik kwasu występującego naturalnie w ludzkiej skórze, dlatego ryzyko wystąpienia alergii jest znikome.

Jak szybko widoczne są efekty i jak długo się utrzymują

Zaraz po ostrzykiwaniu kwasem HA widać zmianę na twarzy pacjenta – zmarszczki znikają, kontur twarzy nabiera prawidłowego kształtu i wydaje się ona młodsza i świeższa niż przed zabiegiem. Sporadyczne działania niepożądane w postaci zaczerwienienia i obrzęku lub niewielkiego świądu znikają zwykle w przeciągu 72 godzin po zabiegu. Za to efekty utrzymują się nawet przez 8-12 miesięcy.

Co istotne, zabieg wypełniania zmarszczek kwasem HA nigdy nie pozostawia trwałych zniekształceń, ponieważ preparaty wstrzyknięte w skórę podlegają stopniowej degradacji i całkowicie się w nią wchłaniają. Skóra pobudzona dodatkowym zastrzykiem kwasu HA efektywniej się regeneruje i nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu wygląda znacznie lepiej niż tuż przed zabiegiem.
Pracuję na profesjonalnych produktach: Princess Filler, Princess Volume, Filorga, Stylage.

 

Dostępne formy wypełnienia kwasem HA:

  • bruzda nosowo-wargowa: 600zł (1ml)
  • linia marionetki: 600zł (1ml)
  • zmarszczki palacza: 600zł (1ml)
  • podniesienie kącików: 600zł (1ml)
  • wyrównanie nosa: 600zł (1ml)
  • usta powiększenie: 700zł (1ml), możliwość podzielenia ampułki na dwa spotkania
  • wolumetria twarzy: 700-1000zł (policzki, kontur twarzy)- 1-2ml